Srbija nema budućnost bez Srba

Izvor: KMnovine.com, 21.Maj.2016, 16:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srbija nema budućnost bez Srba

Ako već rasprodajemo ono što su generacije stvarale i nemilice se zadužujemo, bar deo toga neka bude iskorišćen za stimulisanje nataliteta.


   
Ilustracija / Foto: Tara O' Konel    

















Piše: Dragan Brestovac



Dokle ćemo ovako? Vreme nam ističe. Ne radi se krompiru >> Pročitaj celu vest na sajtu KMnovine.com << i kupusu već o budućnosti srpskog naroda!

Iako su nam oteli neke naše zemlje, mi Srbi imamo šanse da u budućnosti to povratimo ako ne zaboravimo šta je naše i bude nas za to dovoljno.

Za dvadeseti vek se može reći da je u svesti Srba označen kao «vreme plača» bojim se da ne bude i 21.

Srbija postaje zemlja staraca, jer mladost ili odlazi ili se ne rađa

Ako hoćeš da ukloniš neki narod, ne pravi topove, tenkove – to je skupo i nije tako efikasno, pokvari mu omladinu! Ovo mi je poznato!

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati.

Niko nije takav zločin napravio svom narodu kao nesrećni srpski političari u poslednje dve decenije svoje vladavine.

Voljom demokratskog ološa, Srbija je prestala da bude država i postala je cirkuska arena.

Ništa nije pogubnije od izdaje nacionalnih i državnih interesa.

Bože, spasi Srbe i Srbiju od ovih ludaka političara!


Izvor: KM Novine    :: © 2014 - 2016 ::    Hvala na interesovanju


Nastavak na KMnovine.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta KMnovine.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta KMnovine.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.