Sprečen šverc preparata za potenciju

Izvor: JužneVesti.com, 19.Avg.2014, 11:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sprečen šverc preparata za potenciju

Na graničnom prelazu Gradina carinici su u automobilu turskog državljanina, sa nemačkim registarskim tablicama, otkrili preparate za potenciju.

Carinik je, iako je vozač izjavio da nema ništa da prijavi za carinjenje, obavio detaljnu kontrolu i tom prilikom u naslonu zadnjeg sedišta i delu za odlaganje prve pomoći, pronašao 140 kesica oralnog gela ”Kamagra”, 192 tablete “Vijagra” i 220 tableta "Cijalis” od 100 mg.

Kako je saopštila Uprava carina, protiv Turčina koji pokušao da prošvercuje ove preparate, pokrenut je prekršajni postupak, a roba je privremeno zadržana.

Nastavak na JužneVesti.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JužneVesti.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JužneVesti.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.