Simonović nije bio privođen?!

Izvor: juGmedia, 20.Dec.2012, 14:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Simonović nije bio privođen?!

NIŠ – Portparol Gradskog odbora DS, Dragana Stojanović Krstić demantovala je danas na konferenciji za novinare da je bivši gradonačelnik i predsednik niških demokrata mr Miloš Simonović jutros bio privođen u policiji.

Krstićeva je objasnila da su netačne informacije koju su preneli pojedini mediji da je Simonović priveden po krivičnoj prijavi zbog navodnih malverzacija prilikom sklapanja ugovora sa italijanskim avioprevoznikom “Vindžet”.

“Mogu samo da >> Pročitaj celu vest na sajtu juGmedia << objavim da je Simonović jutros bio na svom radnom mestu, na Mašinskom fakultetu. Neko namerno otvara pitanje “Vindžeta”. Samo ću podsetiti da je do sada u tri navrata osnovno tužilaštvo odbacivalo sve prijave protiv Simonovića u vezi ovog ugovora”, izjavila je PR niških demokrata i  pripretila tužbama svima koji iznose neproverene podatke.

“Među Simonovićevim saradnicima koji su anavodno takođe obuhvaćeni ovom najnovijom prijavom nalaze se i trojica koji su u aktuelnoj vlasti”, kazala je Krstićeva koja je odbila da iznese njihova imena.

(Kraj)

Nastavak na juGmedia...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.