Izvor: JužneVesti.com, 02.Mar.2016, 11:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Protest Udruženja stanara protiv partokratije
Nišlije koje “ne pristaju na prodaju svog građanskog dostojanstva” Udruženje predsednika skupština stanara poziva na još jedan protest u četvrtak 3. marta od 17 sati protiv - Toplane, Vodovoda, Parking servisa, medijskog mraka, vlasti i opozicije.
Nezadovoljni građani najpre će se okupiti u Parku Svetog Save odakle će krenuti u šetnju Bulevarom Nemanjića do “Crvenog pevca”, a potom Bulevarom Zorana Đinđića do Trga kralja Milana i Gradske kuće.
Kako >> Pročitaj celu vest na sajtu JužneVesti.com << objašnjavaju u svom proglasu, ovo je protest protiv partokratije, te mole građane da u protestnu šetnju ne kreću sa stranačkim obeležjima.
Ova protest usmeren je protiv svih partija i vladajućih i opozicionih i parlamentarnih i vanparlamentarnih. Pokušajmo da dignemo glas protiv onih koji ugnjetavaju ovaj grad. Pokušajmo da dignemo glas koji neće moći da sakriju i uguše - poručuju iz Udruženja.
Ističu da aktuelna vlast “bezočno trguje onim što nije njeno vlasništvo – radnim mestima” i da počinje da sprovodi “akciju svojih haračlija radi otimanja preostale imovine građanki i građana zarad sopstvenog bogaćenja”.
Podsetimo, na prethodnom protestu okupilo se skoro 1.000 Nišlija.
Udruženje poziva na protest
Izvor: NiskeVesti.rs, 02.Mar.2016
Udruženje predsednika skupština stanara poziva Nišlije na još jedan protest u četvrtak 3. marta u 17 sati, u parku Svetog Save.. . “ Izađimo na ulice u što većem broju i ne dozvolimo im da nas i dalje ignorišu i medijski bojkotuju. Pokušajmo da dignemo glas koji neće moći da sakriju i...






