Izvor: juGmedia, 11.Dec.2017, 14:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Prestanak očitavanja vodomera do proleća
Zbog zimskog perioda Javno preduzeće “Vodovod” iz Vladičinog Hana, prestaće sa očitavanjem vodomera sve do marta meseca, tako će građani račune plaćati na osnovu proseka potrošnje tokom godine.
“Svi oni koji su u mogućnosti da očitaju stanje na vodomerima, svakog meseca do 5-og, mogu “Vodovodu “ dostaviti stanje o utrošenoj količini vode,” rekla je Vesna Stojković, direktorka tog preduzeća.
Ekipe “Vodovoda” trenutno potrošačima dele račune za utrošenu vodu sa gradske mreže za novembar.
Lj. P.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




