Poslanik iz Niša u Bujanovcu

Izvor: JUGpress.com, 06.Jul.2017, 22:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poslanik iz Niša u Bujanovcu

BUJANOVAC

Nakon dva odžana sastanka sa narodnim poslanicima Nenadom Mitrovićem i Fatmirom Hasanijem, sa kojima su  razgovarale o ekologiji, divljim deponijama i Bujanovačkom jezeru, u petak, 7. jula u 17 časova u Kancelariji za mlade održaće se sastanak i sa narodnim poslanikom Milošem Boškovićem iz Niša na temu visoke stope nezaposlenosti u Bujanovcu.

U akciji „Biram koga biram“ udruženja građana „Srbija u pokretu“ volonterke iz Bujanovca, „Heroine“, >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << organizuju sastanke sa poslanicima na kojima se razgovara o problemima te  lokalne zajednice.

Volonterke kažu da je “cilj da se izgradi odnos između poslanika iz Narodne skupštine Republike Srbije i građana. Za svakog poslanika smo pripremili po jednu temu za koju su građani opštine Bujanovac u anketi rekli da su od velike važnosti za našu zajednicu”.

PodeliteŠtampajFacebookTwitterGoogleEmailSkype

I ovo Vam može biti interesantno

Nastavak na JUGpress.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.