Izvor: BujanovackiGlas.info, 09.Okt.2017, 11:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pogodite koji je ovo automobil
Na prvi pogled utisak je da se radi o nekim kolima koje viđamo samo u specijalizovanim TV emisijama novije proizvodnje, ali tajnu otkriva vlasnik, naš sugrađanin, koji ih prodaje za 8.000 evraBUJANOVAC, 9. oktobar 2017. – Od ponedeljka ujutru jedan automobil, parkiran u glavnoj ulici kod „Lamela“, privlači pažnju i mami uzdahe prolaznika.
Na prvi pogled utisak je da se radi o nekim kolima koje viđamo samo u specijalizovanim TV emisijama novije proizvodnje, ali >> Pročitaj celu vest na sajtu BujanovackiGlas.info << tajnu otkriva vlasnik, naš sugrađanin, koji ih prodaje za 8.000 evra.
-Radi se o „mercedesu“ iz 1995. godine. Redizajniran je i kompletno sređen. Pogodan je za svadbe, tako je i restauiran-kaže on.
Nastavak na BujanovackiGlas.info...











