Izvor: JUGpress.com, 13.Jun.2018, 20:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Počinje izgradnja nove pešačke zone
BUJANOVAC
Predsednik opštine Bujanovac Šaip Kamberi potpisao je u utorak ugovor sa preševskom firmom „Saba Belča“, koja će biti izvođač radova na izgradnji nove pešačke zone u centru Bujanovca – projekta vrednog 8,8 miliona dinara.
U objavi na zvaničnoj facebook stranici Opštine Bujanovac se navodi da je ovim projektom predviđena rekonstrukcija glavne gradske ulice Karađorđa Petrovića, u delu od gradskog trga do zgrade u kojoj se sada nalazi Nacionalni savet >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << Albanaca, koji će biti pretvoren u pešačku zonu.
Lokalna samoprava je za ovu namenu izdvojila 5,8 miliona, dok je ostatak od 3 miliona dinara obezbeđen od Ministarstva trgovine, turizma i telekomunikacija
PodeliteFacebookTwitterGoogleEmailSkype
I ovo Vam može biti interesantno






