Izvor: JUGpress.com, 13.Jun.2026, 23:20
Održan četvrti Southsideboyz car show
LESKOVAC
Na platou ispred Sportsko-rekreativnog centra „Dubočica“ po četvrti put održan je auto-skup u organizaciji kluba „Southsideboyz car show“.
„Imamo okupljanja svake godine i jedan smo od posećenijih auto-skupova u zemlji. Na skupu se svake godine okupi između 300-400 automobila iz Srbije, Severne Makedonije, Bugarske, Bosne i Hercegovine i Crne Gore, dok je broj zainteresovanih posetilaca 4-5.000. Ovaj skup, pored takmičarskog, gde biramo 40 najlepše sređenih automobila, kao i Car the Show, odnosno auto-skupa u koji je uloženo najviše truda, ima i humanitarni karakter, s obzirom da deo prikupljenih sredstava uplaćujemo za lečenje bolesne dece“ kaže direktor kluba Tomica Vasiljković....







