Izvor: JUGpress.com, 04.Mar.2024, 09:46

Nova ubedljiva pobeda rukometaša „Dubočice“

LESKOVAC

Leskovački rukometni superligaš odneo je bodove iz Beograda u utakmici 18. kola, jer su savladali ekipu „Obilića“ sa 24:39 (12:21). Utakmica je bila neizvesna samo na početku (7. minut (5:5), kada kreće dominacija gostiju koji stalno uvećavaju prednost. Sa najvećim vođstvom se i otišlo na odmor (12:21). U drugom poluvremenu ništa se nije promenilo, domaći tim nije imao nikakve šanse u ovoj utakmici, što govori i sam rezultat na kraju – 24:39.

Za ekipu >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << „Dubočice 54“ su igrali L. Pavlović 2, Milićević 4, Radulović 3, Petrović, Trajković, Manojlović, I. Mitrović 2, Spasić, A. Mitrović, Atanasković 4, Ristović 9, M. Pavlović 3, Milošević 8 (igrač utakmice), Anđelković 4, Kocić (odbrane 16/35), Arđelan.

U utakmici 19. kola, narednog vikenda, u Leskovac dolazi najbolji tim Srbije poslednje decenije, novosadska „Vojvodina“. (kraj) IS/LJS