Izvor: juGmedia, 08.Jul.2015, 10:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
„Naisus“ osposobljava javnu česmu na Trgu kralja Milana
NIŠ – Uvažavajući interese Nišlija, JKP Naisus, pustiće u rad česmu na Trgu Kralja Milana.
U „Naisusu“ tvrde da zahtev o radu nisu bili dužni da podnose opštini Medijana, već obrnuto, da je opština bila dužna da takav zahtev uputi Vodovodu.
„Građani Niša vodu sa ove česme moći će da piju za nedelju dana, kada budu okončane sve hemijske i i bakteriološke analize, kaže Zoran Ignjatović, pr JKP Naisus. On dodaje, i da će ovo preduzeće plaćati utrošenu vodu na toj lokaciji.
(Kraj)NIŠKA TELEVIZIJA
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.
















