Izvor: JUGpress.com, 02.Mar.2025, 23:49

Međunarodni karate turnir „Ipon kup“ održan po 25. put

LESKOVAC

Međunarodnom karate turniru „Ipon kup“ održan je po 25. put. Cilj i svrha ovog turnira, kažu organizatori iz KK „Ipon“, je pre svega promocija sporta i zdravih stilova života, ali, dodaju i da je činjenica da ovaj događaj pruža priliku za druženje i razmenu iskustava. Na turniru je učestvovalo 26 ekipa, sa ukupno 264 nastupa u disciplinama kate i pojedinačnoj borbi iz Srbije, Severne Makedonije i Bugarske. Turnir je zvanično otvorio pomoćnik gradonačelnika >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << Milan Đorđević, rekavši da je dužnost grada da svim sportistima obezbedi dobre uslove u kojima će moći da treniraju i razvijaju svoje talente.

„Od naših sportista očekujemo da nam svojim rezultatima daju povoda da se radujemo. Leskovac danas broji sedam klubova koji se takmiče u višem rangu, a može da se pohvali i sjajnim uspesima ostvarenim u individualnim sportskim disciplinama, tako da sportisti danas postaju još jedan od prepoznatljivih brendova našeg grada.“

I ovo Vam može biti interesantno

Nastavak na JUGpress.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.