Izvor: juGmedia, 13.Okt.2014, 10:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Maskenbal za najmlađe u Bosilegradu
BOSILEGRAD – Niz manifestacija koje su održane povodom „Dečje nedelje“ u Bosilegradu, obogaćen je i zanimljivim maskenbalol koji je organizovala osnovna škola „Georgi Dimitrov“.
Na maskenbalu su učestvovali učenici iz osnovne škole iz Bosilegrada i sela Rajčilovci, kao i deca iz predškolske ustanove „Dečja radost“.
Maštovite maske izazvale su osmeh na licima prolaznika, jer su mališani prodefilovali gradom .Na otvorenoj sceni u školskom dvorištu je organizovan izbor za najbolјu ovogodišnju masku, a pobednici su dobili diplome.
(Kraj)iva
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.


