Izvor: JUGpress.com, 14.Feb.2019, 18:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Leskovčanin umro od gripa
LESKOVAC
Pedesetdevetogodišnji S.Đ. preminuo je juče u Opštoj bolnici u Leskovcu zbog komplikacija izazvanih gripom.
Zamenik direktora ove bolnice dr Aleksandar Stanković rekao je za JUGpress da je S.Đ. od ranije imao srčane tegobe a bio je i dijabetičar.
Zbog teškog stanja on je bio upućen u niški Klinički centar , odakle su ga lekari vratili je , kaže Stanković, nisu imali nijedan >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << slobodan aspirator.
PodeliteClick to share on Facebook (Opens in new window)Kliknite ovdje za dijeljenje na Twitteru (Opens in new window)Kliknite za slanje emaila prijatelju (Opens in new window)Click to share on Skype (Opens in new window)
I ovo Vam može biti interesantno
Pogledaj vesti o: Leskovac
Leskovčanin preminuo od gripa
Izvor: Danas, 14.Feb.2019
Zbog komplikacija izazvanih gripom u leskovačkoj bolnici preminuo je S.Đ. (52), potvrdio je FoNetu zamenik direktora Opšte bolnice u Leskovcu dr Aleksandar Stanković. Članak Leskovčanin preminuo od gripa se pojavljuje prvo na Dnevni list Danas.




