Izvor: JUGpress.com, 03.Maj.2024, 09:41

Jugović i Dubočica podelili plen

LESKOVAC
U utakmici 5. kola plejauta Super rukometne lige u Kaću su Jugović i Dubočica 54 igrali nerešeno – 30:30 (18:18). Prvo poluvreme odlikovala je neizvesna borba sa mnogo golova, gde nijedna ekipa nije uspela da stvori veću prednost od dva gola. Domaći su vodili sve do 25. minuta, kada su gosti poveli sa 14:15. Na odmor se otišlo sa 18:18. U nastavku Leskovčani u 44. minutu imaju četiri golova prednosti (21:25), Kaćani jure i stižu tu prednost, čak su i poveli 30:29 tri minuta pre kraja, a gosti su do izjednačenja došli minut ipo pre kraja. Do poslednjeg sudijskog zvižduka strelci obe ekipe nisu bili efikasni, promašili su par šuteva, ali su podelom bodova obe ekipe bile zadovoljne – 30:30.