Izvor: BujanovackiGlas.info, 03.Avg.2017, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I Ardita Sinani kod Ilira Mete

Predsednik Meta je istakao značaj saradnje između različitih opština Albanije sa opštinom Preševo i realizacije zajedničkih projekata koji se bave kulturnim, obrazovnim, sportskim i ekonomski razvojem PreševaBUJANOVAC, PREŠEVO, TIRANA, 3. avgust 2017. – Novi predsednik Albanije Ilir Meta ponovio je tokom susreta sa Arditom Sinani da se zalaže za integraciju Albanaca u Srbiji u saradnji sa Vladom u Beogradu, javljaju albanski mediji.
Predsednica Preševa čestitala >> Pročitaj celu vest na sajtu BujanovackiGlas.info << je Meti na izboru za predsednika, koji je naglasio svoje „interesovanje za rešavanje probleme koji utiču na poboljšanje života građana i Albanaca Preševske doline“.
Predsednik Meta je istakao značaj saradnje između različitih opština Albanije sa opštinom Preševo i realizacije zajedničkih projekata koji se bave kulturnim, obrazovnim, sportskim i ekonomski razvojem Preševa.
Meta je ove nedelje u Tirani razgovarao i sa Jonuzom Muslijuem, predsednikom NSA i SO Bujanovac, a šta mu je poručio možete pročitati OVDE.

Nastavak na BujanovackiGlas.info...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BujanovackiGlas.info. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BujanovackiGlas.info. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.