Bruka Dinama, primili pet golova za 13 minuta

Izvor: juGmedia, 08.Okt.2018, 12:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U okviru 11. kola Super lige Srbije, fudbaleri vranjskog Dinama poraženi su na gostujućem terenu od Čukaričkog na Banovom brdu rezultatom 1:6.

Vranjanci su pružili dobru igru u prvom poluvremenu i prvi gol primili u 36. minutu, dok su u drugom poluvremenu potpuno pali u igri, pa su u razmaku od 13 minuta primili čak pet golova.

Najpre je mrežu Vranjanaca zatresao Tedić u 50. minutu, a potom Puškarić u 53, Stojanović u 55, Stevanović u 58. i Zorić u 63. minutu susreta.

Jedini gol za Dinamo postigao je Dimitrov u 62. minutu.

Nastavak na juGmedia...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.