Bobana Džunića brišu iz Advokatske komore

Izvor: juGmedia, 07.Mar.2015, 10:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bobana Džunića brišu iz Advokatske komore

NIŠ – Disciplinski sud Advokatske komore Niša doneo je presudu o izricanju mere brisanja iz imenika advokata Bobana Džunića, predsednika gradske opštine Palilula

Advokatska komora Niš pokrenula je disciplinski postupak protiv advokata i svog člana Bobana Džunića zbog toga što je pocetkom oktobra 2014,u vreme protesta advokata ušao u nišku Palatu pravde.

Ovaj niški advokat, koji je član komore 17 godina i koji potiče iz poznate niške advokatske porodice, izjavio je tada novinarima da će se rado odazvati pozivu advokatske komore Niš, i apelovao na sve advokate da se vrate svom poslu i prekinu blokadu državnih institucija.

(Kraj)

Nastavak na juGmedia...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta juGmedia. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta juGmedia. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.