Izvor: S media, 11.Okt.2011, 21:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Razgovori će se nastaviti
Posle sastanka sa predstavnicima lokalne samouprave na severu Kosova, Borislav Stefanović izjavio da su izneta različita mišljena i da je dogovoren nastavak konsultacija.
Šef pregovaračkog tima Beograda u dijalogu s Prištinom Borislav Stefanović izjavio je večeras, posle sastanka sa predstavnicima lokalne samouprave na severu Kosova, da su izneta različita mišljenja o modalitetima rešavanja problema na prelazima Jarinje i >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Brnjak i dogovoren nastavak konsultacija.
Sastanak ministra za Kosovo i Metohiju Gorana Bogdanovića i Stefanovića sa predstavnicima lokalne samouprave na severu Kosova, u zgradi opštine Leposavić, trajao je više od tri sata i završen je nešto posle 19 sati.
Stefanović: Prvo rešiti problem prelaza
Poslanici: Reći istinu o severu Kosova
Bogdanović i Stefanović sa predstavnicima lokalnih vlasti
Različita mišljenja
Stefanović je rekao da na sastanku nije bilo punog slaganja, da je izneto puno različitih mišljenja, "što je normalno", ali i istakao da je dogovoreno da se razgovori nastave.
On je, nakon tročasovnog sastanka, naglasio da je vođen dug razgovor tokom kojeg su razmenjena mišljenja o različitim modalitetima rešavanja problema na prelazima Jarinje i Brnjak.
Prema njegovim rečima, dogovoreno je da se nastave frekventna komunikacija i konsultacije sa predsednicima opština.
(Tanjug)








