Izvor: Glas javnosti, Tanjug, 15.Jul.2009, 04:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

„Jat“ će dobiti dozvolu za Dubrovnik

BEOGRAD - Predstavnici Srbije i Hrvatske saglasile su se juče u Beogradu da će do potpisivanja bilateralnih sporazuma o vazdušnom saobraćaju između dve zemlje, garantovati avioprevoznicima druge države izdavanje privremenih dozvola za letenje. To znači da će „Jat ervejz“ dobiti dozvolu za letove za Dubrovnik, ako proceni da mu je to komercijalni interes.

- „Jat“ će dobiti dozvolu da leti 20. jula za Dubrovnik - izjavio je srpski ministar za infrastrukturu >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << Milutin Mrkonjić.

Delegacije dve zemlje dogovorile su se i da se do 24. jula održi sastanak stručnih timova radi predlaganja operativno-tehničkih rešenja za poletanje i sletanje na aerodrom Osijek.  
Pogledaj vesti o: JAT

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.