Izvor: NoviMagazin.rs, 21.Nov.2024, 18:48
Vučić: Nema više ostavki, RTS gora od N1 i Nove
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da više neće biti ostavki i da će nadležni organi nastaviti da rade svoj posao, a gostujući na RTS optužio je tu televiziju da radi štetno, potuljeno, pokvareno i opasno.
Povezane vesti
Vučić: Nema više ostavki, do hapšenja nije došlo pod pritiskom demonstranata
Izvor: Radio 021, 21.Nov.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da više neće biti ostavki i da će nadležni organi "nastaviti da rade svoj posao".
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









