Izvor: Blic, 25.Sep.2001, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nastavljen štrajk u Telekomu 'Srbija'

Nastavljen štrajk u Telekomu 'Srbija'

BEOGRAD - Sindikati Telekoma i PTT 'Srbija' nastavili su i danas štrajk, uz minimum procesa rada, zahtevajuci poboljšanje materijalnog stanja zaposlenih i rešavanje drugih nagomilanih problema u tim firmama. Redovno funkcioniše samo medjunarodni telefonski saobracaj i deo unutrašnjeg saobracaja koji obezbedjuje vitalne funkcije. Služba 977 prima samo urgentne prijave smetnji, koje se do daljeg nece otklanjati. Pošte rade samo do 14, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << odnosno 15 sati, poštari raznose poštu ponedeljkom, sredom i petkom, a i penzije ponegde stižu sa zakašnjenjem. Kako je Tanjugu rekao predsednik Sindikata Telekoma Zoran Mrvaljevic, taj sindikat se nalazi u štrajku, ne samo zbog teškog materijalnog položaja zaposlenih, vec i da bi pocelo rešavanje problema koji ce omoguciti kvalitetnije pružanje usluga gradjanima.

(14:59)

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.