I viceguverner Marković podneo ostavku

Izvor: OkRadio.rs, 06.Avg.2012, 13:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I viceguverner Marković podneo ostavku

Bojan Marković je podneo neopozivu ostavku na funkciju viceguvernera NBS jer u uslovima ugrožavanja nezavisnosti centralne banke pod formalnim i neformalnim uticajem interesnih grupa ne može da profesionalno radi "i služi narodu".Bojan Marković je podneo neopozivu ostavku na funkciju viceguvernera NBS jer u uslovima ugrožavanja nezavisnosti centralne banke pod formalnim i neformalnim uticajem interesnih grupa ne može da profesionalno radi "i služi narodu".   U obrazloženju koje će u toku dana stiči u Skupšptinm Srbije gde se već bira novi guverner, bivši viceguverner Marković je naveo da čvrsto veruje da je u društvu sa visokim stepenom korupcije neuporedivo značajnije zadržati visok nivo...

Nastavak na OkRadio.rs...



Povezane vesti

Viceguverner podneo neopozivu ostavku

Izvor: Kurir, 06.Avg.2012

Čvrsto verujem da je u društvu u kojem je korupcija visoka mnogo bitnije zadržati visok nivo stručnosti, profesionalizma i transparentnosti nego biti fleksibilan u smislu prihvatanja pojedinih na oko dobronamernih zahteva iz formalnih i neformalnih uticajnih izvora, naveo je Bojan Marković..BEOGRAD...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.