Izvor: B92, 18.Okt.2006, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Emitovanje bez dozvole do 2007.
Beograd -- Republička radiodifuzna agencija do kraja godine nijednu radio ili TV stanicu neće isključivati iz etra.
Uprkos tome što je javno pozvala radio i TV stanice koje nemaju dozvole za emitovanje da prekinu program, Republička radiodifuzna agencija neće, do kraja godine, nikoga isključivati, saznaje Danas. Oni koji su ostali bez dozvole za frekvencije u Beogradu, imaće, zbog ustavne i izborne kampanje, priliku da rade do kraja godine.
Prema Zakonu o radiodifuziji, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << RTV stanica je dužna da prekine rad kada dobije obaveštenje od RRA, pa i u slučaju da je to obaveštenje zalepljeno na vrata. Ako nastavi rad, predajnici će biti zapečaćeni. RRA je, tvrdi se, odustao od tih mera do završetka izbora, a smatra se da je u sklopu te odluke i sudbina RTV Politika, kojoj će, navodno, biti omogućen kablovski prenos u zamenu za povlačenje tužbe pred Vrhovnim sudom Srbije.





