Нејмар брани Антонија: Само тако настави

Izvor: GradskeInfo.rs, 29.Okt.2022, 15:13

Нејмар брани Антонија: Само тако настави

Фудбалски репрезентативац Бразила Нејмар стао је у одбрану свог земљака Антонија поручивши му да не мења свој стил игре и да само тако настави. Фото: Танјуг/AP/Manu Fernandez Фудбалер Манчестер јунајтеда Антони на утакмици Лиге Европе против Шерифа (3:0) изводио је свој препознатљив >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << трик када контролише лопту док се врти у круг, што се многима није допало јер око њега није било противничких фудбалера. Славни везиста Манчестер јунајтеда Пол Сколс назвао је Бразилца кловном, али Нејмар сматра да Антони нема шта коме да доказује.
„Само тако настави, немој да се мењаш. Само напред, одважно и с весељем“, написао је Нејмар на Инстаграму.
О Антонијевим триковима говорио је и тренер „црвених ђавола“ Ерик тен Хаг.
„Немам проблем с триковима докле год су функционални. Желим више од њега, висе утрчавања, да буде више у шеснаестерцу. Ако уз трик не изгубите лопту, онда је ОК. Али ако је само до трика, онда ћу морати да га исправим“, изјавио је Тен Хаг.
Нејмар и Антони биће са Бразилом први ривали Србије у Г групи Светског првенства у Катару, а тај меч на програму је 24. новембра у 20.00 у Лусаилу. Антони је овог лета стигао из Ајакса у Манчестер јунајтед за суму од 95 милиона евра.
 
Stanković: Najbolje godine sam proveo u Interu

 
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Нејмар брани Антонија: Само тако настави се појављује прво на Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.