Петковић у Рашки са представницима српског народа са АП КиМ

Izvor: GradskeInfo.rs, 15.Nov.2024, 19:21

Петковић у Рашки са представницима српског народа са АП КиМ

Директор Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић састао се у Рашки са политичким и институционалним представницима српског народа са АП Косово и Метохија, са којима је разговарао о тешкој политичко-безбедносној ситуацији у покрајини. Фото: Танјуг/Владимир Шпорчић Петковић >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << је на мрежи X навео да је политичке и институционалне представнике српског народа са АП Косово и Метохија упознао и са мерама Србије за подршку нашем народу на КиМ и са током дијалога у Бриселу.
Vučić se sastaje sa predsednicom Saveta za dualno obrazovanje Švajcarske Ursulom Renold

 
Преузмите андроид апликацију.
Чланак Петковић у Рашки са представницима српског народа са АП КиМ се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.