Медији: Фудбалер Униона Леонардо Бонући наставља каријеру у Фенербахчеу

Izvor: GradskeInfo.rs, 09.Jan.2024, 12:03

Медији: Фудбалер Униона Леонардо Бонући наставља каријеру у Фенербахчеу

Фудбалер Униона Италијан Леонардо Бонући наставиће каријеру у Фенербахчеу, преноси Калчомеркато. Фото: Танјуг/AP Photo/Martin Meissner Италијански медији наводе да је нови тренер Униона Ненад Бјелица поручио италијанском фудбалеру да ће до краја сезоне имати малу минутажу у клубу из >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << Берлина. Бонући (36) је због тога одлучио да после нешто мање од шест месеци напусти немачки клуб и да каријеру настави у Турској.
Калчомеркато преносо да је нападач Фенербахчеа Един Џеко наговорио Бонућија да дође у турски клуб, а трансфер би наводно требало да буде реализован наредних дана.
Бонући је за Унион одиграо девет утакмица и постигао је један гол. Он је раније играо за Јувентус, Милан, Бари, Ђенову, Пизу, Тревизо, Интер и Витербезе.
За репрезентацију Италије одиграо је 121 меч и постигао је осам голова.
Srpski teniser Novak Đoković odradio prvi trening u Melburnu

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Медији: Фудбалер Униона Леонардо Бонући наставља каријеру у Фенербахчеу се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.