Izvor: GradskeInfo.rs, 27.Dec.2023, 21:55

Немачка обавештајна служба спрема хаос у Србији: Нереде ће да изазове опозиција, планирају се и операције под лажном заставом

Ђиласова НАТО опозиција и све групе које је подржавају, планирају да организују скуп у суботу у Београду, који ће почетак обојене револуције у Србији. Како из добро обавештених извора сазнаје 24седам западне обавештајне службе планирају да том приликом спроведу најстрашнији >> Pročitaj celu vest na sajtu GradskeInfo.rs << сценарио. Фото: PrtSc/илустрација Наиме, када су увидели да њихове политичке марионете не могу да победе на изборима у Србији, западне обавештајне службе, међу којима предњачи немачка, одлучиле су се да радикализују ситуацију у нашој земљи, изазивањем немира ширих размера, па чак и сукоба који би могли да доведу до жртава.
Фото: 24седам/Горан Сивачки Како тврде наши извори, напади на Скупштину Града Београда је био само „пробни балон“, док се прави сукоби планирају за суботу. Између осталог, западне обавештајне службе планирају и да изазову оружани напад у Србији, због чега ће, према плану, у нашу земљу бити убачени њихови агенти и сарадници који су задужени за прљаве послове.
Такође, постоје основане сумње да се планирају и „операције под лажном заставом“ у склопу којих ће бити нападнути одређени опозиционари, да би се за то оптужила власт у Србији.
Операција под лажном заставом Фото: 24седам/Горан Сивачки Операција под лажном заставом (фалсе флаг оператион) је назив за све тајне операције и сличне активности као што су оружани и терористички напади или саботаже које предузима нека држава или организација на начин да је припише некој другој, најчешће супарничкој држави или организацији у пропагандне сврхе. Циљ таквих активности је на своју страну ставити домаћу или међународну јавност у неком спору, односно створити изговор који испуњава уставне и политичке услове за рат, ванредно стање, агресију или ескалацију неког сукоба.
Циљ страног фактора је да се изазове хаос у земљи како би се додатно отежала позиција Србије у тренуцима када власт на челу са председником Александраом Вучићем не жели да прихвати независност тзв. државе Косово и не жели да уведе санкције Русији. Немачка већ неко време покушава да наметне свој утицај на Балкану и туј намери највећа претња јој је суверена Србија.
Vučić poručio: „Sveta je narodna volja, glas naroda je glas Boga, nećemo im dati da ukradu ništa“

Преузмите андроид апликацију.
Чланак Немачка обавештајна служба спрема хаос у Србији: Нереде ће да изазове опозиција, планирају се и операције под лажном заставом се појављује прво на Најновије градске вести Нови Сад | Градске инфо.

Nastavak na GradskeInfo.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta GradskeInfo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta GradskeInfo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.