Izvor: Vesti-online.com, 26.Dec.2012, 20:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Suspendovan kontrolor Bus plusa zbog tuče
Kontrolor Bus Plus sistema D. J. (52) suspendovan je zbog pokretanja istrage o incidentu na autobuskoj liniji 25 kada se fizički sukobio sa jednim putnikom, saopštila je kompanija Apeks solušn tehnolodži, koja upravlja tim sistemom naplate karti.
Foto: Arhiva
"Izražavamo iskreno žaljenje zbog incidenta i očekujemo da nadležni u što kraćem >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << roku utvrde i odgovornost putnika.
Osuđujemo, takođe, napade i upotrebu fizičke sile u vozilima gradskog prevoza", istakla je ta kompanija.
Apeks je pozvao Beograđane da kontrolorima karti u prevozu omoguće da nesmetano rade. Ukazano je i da su sve učestaliji napadi na kontrole, kao i da su za te napade najcešće odgovorni putnici bez karte.
Kontrolor Bus Plus sistema D. J. suspendovan je po nalogu Direkcije za javni prevoz grada Beograda.
Beogradski mediji su ranije preneli da je kontrolor izvukao iz autobusa mladića bez karte koji nije želeo da napusti vozilo i da ga je udario nekoliko puta.
Nastavak na Vesti-online.com...













