Suaresov ugriz po Konteovom ukusu

Izvor: B92, 23.Apr.2013, 19:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Suaresov ugriz po Konteovom ukusu

Luis Suares možda je zatvorio sebi vrata Premijer lige nedeljnim ugrizom, ali se druga sama otvaraju.

Kako prenosi više britanskih medija, Suaresov bizarni potez privukao je pažnju čelnika Juventusa.

Šampion Italije doživeo je bolno otrežnjenje u četvrtfinalu LŠ protiv Bajerna, ali veruju da bi im igrači koji "ne daju na sebe" pomogli da se vrate u evropski vrh.

Upravo tim rečima opisan je gest urugvajskog napadača. O zainteresovanosti crno-belih za dovođenje >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Suaresa čitamo već dugo, ali nedeljni incident uopšte nije pokolebao Antonija Kontea.

Naprotiv, ako ovaj događaj nešto promeni, biće samo nabolje, jer je dečko pokazao da ne d na sebe. Niko u klubu ne bi voleo da to ponovi u dresu Juventusa, ali Konte voli snažne ličnosti, a Suares muje apsolutno prvi izbor”, prenosi Dejli Mejl reči izvora iz kluba.

Jedini problem bio bi novac, jer je malo verovatno da bi Juve mogao da plati onoliko koliko Liverpul očekuje”.

Suares je ove sezone dao 20 golova u ligi, 1 u kup, 4 u evropskim takmičenjima, a za selekciju Urugvaja dao je u ovim kvalifikacijama osam golova.

U karijeri je igrao za Nasional i Groningen po jednu, za Ajaks tri i po i Liverpul dve i po sezone. Ni u jednoj nije dao manje od deset golova.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.