Srušio se nadvožnjak u Ohaju

Izvor: RTS, 20.Jan.2015, 18:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srušio se nadvožnjak u Ohaju

Jedna osoba je poginula, a jedna povređena kada se se srušio nadvožnjak u Sinsinatiju, saopštili su zvaničnici američke države Ohajo. Saobraćaj kroz centar ovoga grada biće u prekidu danima.
Incident se dogodio u sinoć, prilikom uklanjanja starog nadvožnjaka, koji se srušio na deo auto-puta severno od reke Ohajo, prenosi Tanjug >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << .

Tom prilikom poginuo je jedan građevinski radnik, a deo palog nadvožnjaka pogodio je i jedan kamion, ali je vozač prošao sa lakšim povredama, preneo je AP.
"Vozač kamiona je veoma srećan, bilo je pitanje sekundi i njegova sudbina bi verovatno bila drugačija", rekao je šef policije Ohaja Džef Belkvel.
Saobraćajni zvaničnici Ohaja su saopštili da će autoput 75 kroz Sinsinati biti zatvoren najmanje 48 do 72 sata, s obzirom da je neophodno ukloniti više tona betona, čelika i drugog otpada i proveriti oštećenja na trotoaru.
Uzrok pada nadvožnjaka se istražuje.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.