Izvor: Blic, 29.Apr.2012, 18:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Rukometašica ubila potpredsednika fudbalskog kluba Rudar
Potpredsednik FK Rudar Radmilo Mitrović (47) ubijen je u ranim jutarnjim časovima u ulici Piperska BB u naselju Zagorič, u Podgorici.
Policija je navela da je uhapšena rukometašica pljevaljskih "Bisera”,
Marija Milić (19), koja je osumnjičena za ubistvo.
Ona je, kako sumnja, nakon svađe nožem zadala udarac u vrat Mitroviću, koji je potom hitno prebačen u Klinički centar u Podgorici gde je preminuo.
Ubistvo se, kako je saopšteno >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << iz crnogorske policije, desilo u stanu
Mitrovića u podgoričkom naselju Zagorič.
Radmilo Mitrović je 20. aprila bio umešan u incident u Plevljima, kada je napao novinara RTV Pljevlja i sportskog dopisnika podgoričkog lista "Dan” Mila Džakovića..
Napadnut novinar je tada rekao da ga je Mitrović, blizak prijatelj Darka i Duška Šarića, otvorenim dlanom udario u predelu leve jagodične kosti, nakon što ga je pre toga verbalno izvređao pred dvadesetak fudbalera i trenerima Rudara.
Povezane vesti: Srbi u Crnoj Gori prevarili 16 firmi za 29.000 evra Prodavao drogu u kiosku Bračni par iz Bara oteo i zlostavljao ženu iz Kruševca Došao da prijavi incident, Euleks ga uhapsio zbog ubistva U torbi Kineza na aerodromu pronađen deo ljudske noge








