Prljava bina za beogradske glumce

Izvor: Aleksinac.net, 18.Mar.2014, 14:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prljava bina za beogradske glumce

Umalo nije izbio incident većih razmera kada je došla ekipa beogradskih glumaca u okviru gostovanja predstave Pevaj brate.

Pozornica koja je unapred trebalo da bude očišćena, nije bila očišćena, što je neprijatno iznenadilo beogradske glumce. Jedan od njih se umalo nije povredio kada se okliznuo zbog neočišćene fleke od prosutog piva.

Za komentar smo pitali jednog od radnika Centra za kulturu:

"Već duže vreme postoji taj problem >> Pročitaj celu vest na sajtu Aleksinac.net << oko nadležnosti vezane za čišćenje pozornice. Jedan deo nadležnosti je u rukama šefa scene, a druga nadležnost je u opisu poslova pojedinih pomoćnih radnika. Pre par dana je bio rok koncert i sve što je ostalo od koncerta, flaše, prosipano piće i ostalo je trebalo počistiti, ali ponekad ne stignemo sve da uradimo, jer je ovog meseca program gostovanja bio prepun, tako da su nas i glumci iznenadili, jer su došli mnogo ranije nego što je uobičajeno, pa pozornica nije bila očišćena." ističe naš sagovornik.
Pogledaj vesti o: Incident

Nastavak na Aleksinac.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Aleksinac.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Aleksinac.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.