Novi incident malezijskog aviona

Izvor: RTS, 26.Mar.2014, 10:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi incident malezijskog aviona

Pošto se zapalio jedan od motora, avion malezijske avio-kompanije "Malindo er" morao da se vrati na aerodrom sa kojeg je poleteo.

U saopštenju "Malindo Era", avio-prevoznika osnovanog pre samo godinu dana, navodi se da je avion ipak bezbedno sleteo i da u incidentu niko nije povređen, prenela je agencija AP.

Avion je poleteo sa aerodroma "Subang" u blizini Kuala Lumpura i trebalo je da sleti u grad Terenganu na istočnoj obali Malezije.

Pre nešto >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << više od dve nedelje je sa radara nestao avion "Malezija erlajnsa" sa 239 putnika i članova posade.

Malezijski zvaničnici su potvrdili da se taj avion, koji je leteo za Peking, srušio na jugu Indijskog okeana, ali napori za pronalaženje bilo kakvih ostataka tog aviona zasad nisu urodili plodom.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.