Izvor: S media, 14.Feb.2011, 18:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Navijači "preslišali" fudbalere Rome
Grupa navijača Rome u nedelju uveče upala je na trening prvog tima kako bi upozorila igrače da se "uozbilje".
"Vučica" je u subotu usred Rima pretrpela poraz od Napolija, pa su najvatreniji fanovi izgubili strpljenje.
"Torcida" zapalila Split (VIDEO)
Navijač se vezao za drvo iz protesta (VIDEO)
"Grobari": Pravda za Uroša! (FOTO)
Većeg incidenta nije bilo, a od cele grupe >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << pet predstavnika protestanata je ušlo u klupske prostorije i razgovarala sa kapitenom Frančeskom Totijem.
Oni su mu saopštili da nemaju ništa protiv njega, ali su zatražili da poruči saigračima da se uozbilje i da se više zalažu na terenu, a Toti im je obećao da će ekipa popraviti utisak već u sredu na utakmici osmine finala Lige šampiona protiv Šahtjora.










