NE ZABORAVLJA SE TAKO LAKO: FA Engleske osudio Ronaldov potez

Izvor: SrbijaDanas.com, 23.Sep.2022, 20:43

NE ZABORAVLJA SE TAKO LAKO: FA Engleske osudio Ronaldov potez

Portugalac dospeo u centar pažnje posle incidenta sa navijačem Evertona.

Fudbalski savez Engleske optužio je igrača Mančester Junajteda Kristijana Ronalda za kršenje pravila u vezi incidenta iz prošle sezone, tačnije iz aprila kada je Portugalac uzeo mobilni telefon navijaču Evrtona i bacio ga na beton.

 - Ponašanje napadača nakon poslednjeg sudijskog zvižduka bilo je neprikladno i/ili >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << nasilno - navodi se u saopštenju FA Engleske.

Zbog incidenta koji se dogodio 9. aprila posle poraza Junajteda od Evertona sa 1:0, Ronaldo je dobio policijsku opomenu u avgustu. Posle incidenta objavljen je snimak na mrežama na kojem se vidi kako Ronaldo baca telefon navijača na beton. Portugalac se izvinio zbog ispada i pozvao navijača da dođe na utakmicu na Old Trafordu kao znak fer pleja i sportskog duha.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.