Izvor: SrbijaNet.rs, 26.Feb.2011, 19:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Muškarac se razneo bombom u Moskvi

Jedan čovek razneo se danas bombom u Moskvi, a u incidentu nije bilo drugih žrtava, javila je agencija Itar-Tass. Neidentifikovani muškarac izašao je iz automobila, izvukao osigurač iz bombe i poginuo na licu mesta, kazali su ruskoj agenciji izvori iz gradske vlasti.

Nastavak na SrbijaNet.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Poginuo bombaš samoubica ispred šoping centra u Moskvi

Izvor: Blic, 26.Feb.2011

MOSKVA - Jedan muškarac poginuo je danas kada je aktivirao bombu na ulazu u šoping centar na severoistoku Moskve, rekao je izvor snaga bezbednosti, prenosi agencija Interfaks...Isti izvor navodi da je nepoznati muškarac parkirao svoj automobil ispred ulaza u šoping centar..."On je prvo rekao nekoliko...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.