Mojes stavio embargo na nargile!

Izvor: Sportske.net, 23.Sep.2016, 17:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mojes stavio embargo na nargile!

Menadžer 'Crnih mačaka' poručio svom pulenu da takve stvari neće da toleriše.

U Sanderlendu se podiglo dosta prašine jer je Patrik van Anholt uhvaćen kako puši nargile.

Paparaci su ulovili Holanđanina, fotografije su izašle u tabloidima, a tim povodom se oglasio i njegov "šef" Dejvid Mojes.

"Ne bih voleo da ga moja deca vide kako to radi. Ipak je on uzor mlađima." kratko je prokomentarisao škotski trener.

Inače, nevezano >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << za ovaj incident, Van Anholt je jedna od retkih svetlih tačaka 'Crnih mačaka' ove sezone. Iako igra levog beka predstavlja konstantnu, i uz starog lisca Džerjmajna Defoa,  najveću opasnost po protivnički gol.

Sanderlend nakon pet odigranih kola u Premijer ligi ima samo jedan osvojen bod i nije fenjaraš samo zbog bolje gol razlike od Stouka. Sledaća prilika za prvu prvenstvenu pobedu u tekućoj sezoni je u subotu kada na 'Stadion Svetlsosti' stiže raspucani Kristal Palas.
Pogledaj vesti o: Incident

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.