Manijak nožem povredio sedmoro na dočeku u Beogradu

Izvor: Politika, 01.Jan.2013, 11:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Manijak nožem povredio sedmoro na dočeku u Beogradu

BEOGRAD - U incidentu kod Narodnog pozorišta u Francuskoj ulici noćas su povređena dvojica državljana Tunisa i petorica državljana Srbije, izjavio je šef smene u komandno-operativnom centru policijske uprave za grad Beograd Goran Stamenković.

Policija intenzivno traga za napadačem koji je ubadao prolaznike na koje je naišao na dočeku, a da to drugi učesnici u novogodišnjem slavlju nisu ni primetili.

Na >> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << kućno lečenje pušten je Dario Popović, koji je zadobio lakšu telesnu povredu - ubodnu ranu u butinu, dok su ostali zadržani na bolničkom lečenju, javlja Tanjug.

Prema podacima policije, niko nije životno ugrožen, a da su ubodne rane u stomak zadobili D.Veselinović, L. Ilić, Đ. Kolarević.

Tunišani su zadobili ubodne rane u stomak i leđa. Svi povređeni su hirurški zbrinuti.

Stamenković je dodao da su u toku privođenja, da policija traga za počiniocem i da su ekipe na terenu.

Osim incidenta na Trgu Republike, u novogodišnjoj noći u Beogradu bilo i više tuča, kao i dva požara.

U Hitnoj pomoći su agenciji Beta kazali da je tokom novogodišnje proslave ta služba intervenisala 167 puta, od čega 62 puta na javnom mestu.

Načelnik smene Hitne pomoći Željko Bačević je naveo da se osim incidenta na Trgu Republike dogodilo i više tuča.

U novogodišnjoj noći na području Beograda nije bilo poginulih u saobraćajnim nesrećama, rekao je Bačević, ali je dodao da je jedna osoba teško povređena na Vilinim Vodama, prilikom prevrtanja automobila.

Agencije

objavljeno: 01.01.2013.

Nastavak na Politika...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Politika. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Politika. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.