Izvor: Kurir, 05.Mar.2012, 14:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MASKIRANI NAPADAČI OTELI PAZAR NA PUMPI
NIŠ - Maskirani napadači oteli su pazar na benzinskoj pumpi "Medijana 1" u Bulevaru Cara Konstantina u Nišu, saopšteno je iz Policijske uprave u Nišu.
Dvojica napadača su radniku pumpe zapretila oružjem, a jedan od njih je ispred pumpe ispalio hitac iz pištolja u vazduh, navode u policiji.
Incident se dogodio noćas oko dva časa, a povređenih lica nije bilo, rekli su u policiji.
Policija radi na otkrivanju počinilaca i ne navodi sumu novca koju su napadači oteli od radnika pumpe.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





