Izvor: B92, 13.Mar.2015, 17:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Klarkson dobio podršku Kamerona
Voditelj emisije Top Gear, Džeremi Klarkson, suočava se sa novim optužbama nakon incidenta koji se odigrao u Dalas hotelu, a koji je doveo do njegove suspenzije.
Četiri člana porodice koja je prisustvovala raspravi tvrde da je Klarkson pretio kolegi da će ga otpustiti zato što na kraju snimanja nije bilo tople hrane, prenosi news.sky.com.
Oni su bili šokirani načinom na koji se poznati voditelj izražavao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i ponašao prema kolegi.
Takođe su tvrdili da je Klarkson kritikovao BBC govoreći da postaje sve gori i da planira da napusti tu televiziju.
Nakon svega toga Klarkson je suspendovan, a podršku mu je pored fanova pružio i prijatelj Dejvid Kameron koji je izjavio da je Džeremi veliki talenat i da se nada da će se ova situacija pozitivno rešiti jer su i njegova deca veliki obožavaoci emisije.
Top Gear je najveći brend BBC-ja koji vredi više od 70 miliona dolara, ali pošto je Klarkson suspendovan, naredne tri epizode su ukinute.
U međuvremenu, na Klarksonovom Tviter profilu gde je do skoro pisalo: “Ja sam voditelj BBC-jeve emisije Top Gear“, sada piše: „Ja sam verovatno voditelj emisije Top Gear“.









