Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 24.Apr.2016, 19:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Incident u Ledincima
U Ledincima je danas došlo do blokade saobraćaja, a kako RTV nezvanično saznaje, do incidenta je došlo kada je u to mesto stigao lider jedne od stranaka iz Novog Sada, uz pratnju desetak automobila.
Kako je za RTV rečeno, incidentu je prethodilo odvođenje jednog od aktivista te stranke, a meštani su videli da su po njega došli "ljudi sa policijskim značkama".
Nakon intervencije policije, saobraćaj u Ledincima je normalizovan.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











