Ime mi je Shelby

Izvor: AutoBlog, 14.Jul.2014, 23:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ime mi je Shelby

Automobilski fanatici često znaju da preteraju kada je ljubav prema njihovim četvorotočkašima u pitanju pa zato često spavaju sa svojim ljubimcima, previše ih održavaju i proše sav novac na njih ali ovaj primer je upravo pomerio granica ekstremnog. Pre par dana u jednom američkom gradu došlo je do sukoba dva muškarca isped lokalnog bara. Kada je policija došla strasti su se smirile, ali je pri uzimanju podataka došlo do komične scene. Jedan od učesnika u incidentu je rekao da mu je ime Mustang Shelby GT500. Naravno da policija nije poverovala u ovo misleći da se gospodina šali sa njima. Kako je uporno tvrdio da mu je to pravo ime, a kod sebe nije imao nikakva zvanična dokumenta policajci nisu imali izbora već da ga...
Pogledaj vesti o: Incident

Nastavak na AutoBlog...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta AutoBlog. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta AutoBlog. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.