Izvor: AutoBlog, 14.Jul.2014, 23:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ime mi je Shelby
Automobilski fanatici često znaju da preteraju kada je ljubav prema njihovim
četvorotočkašima u pitanju pa zato često spavaju sa svojim ljubimcima, previše
ih održavaju i proše sav novac na njih ali ovaj primer je upravo pomerio
granica ekstremnog. Pre par dana u jednom američkom gradu došlo je do sukoba dva muškarca isped
lokalnog bara. Kada je policija došla strasti su se smirile, ali je pri
uzimanju podataka došlo do komične scene. Jedan od učesnika u incidentu je
rekao da mu je ime Mustang Shelby GT500.
Naravno da policija nije poverovala u ovo misleći da se gospodina šali sa
njima. Kako je uporno tvrdio da mu je to pravo ime, a kod sebe nije imao
nikakva zvanična dokumenta policajci nisu imali izbora već da ga...
Pogledaj vesti o: Incident











