Izvor: Kurir, 14.Jul.2010, 15:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
INDIJA: NAJMANJE 90 OTROVANO HLOROM
MUMBAJ - Najmanje 92 osobe su otrovane i smeštene u bolnicu, a osmoro ih se bori za život pošto su udisali hlor koji je iscurio iz cilindra u industrijskoj zoni Mumbaja (Bombaj), saopštili su indijski zvaničnici.
Većina povređenih zadobila je povrede očiju i disajnih organa, a njih 14 pušteno je kućama nakon ukazane lekarske pomoći, prenela je agencija AP.
Mnoge stambene zgrade u četvrti u kojoj se dogodio incident su evakuisane.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















