Hukiću prete smrću!

Izvor: Vesti-online.com, 24.Feb.2012, 11:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hukiću prete smrću!

Novi incident u svetu profesionalnog boksa. Posle tuče Dejvida Heja i Dereka Čisore, gde je morala da interveniše i nemačku policiju, sada se pojavila i pretnja smrću Marku Huku, poznatom i pod imenom Muamer Hukić.

Nemački bokser bosanskih korena, rođen u Sjenici u Srbiji, u subotu će se u Štutgartu boriti protiv Rusa Aleksandra Povjetkina za naslov WBA prvaka u teškoj kategoriji, a uoči tog meča primio >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << je preteće pismo.

"Lovićemo te sve dok te ne ulovimo. I tvoja je porodica je u opasnosti. Dosta nam je tvoje bahatosti. Vrati se tamo otkuda si došao ili će ovo biti tvoj kraj. I tvoj trener bi trebalo da bude oprezniji", stoji u pismu.

"Nikoga se i ničega ne bojim. Ali, strah me je za moju", poručio je Huk, koji je slučaj prijavio policiji.

Promotorska agencija Sauerland udvostručila broj ljudi koji čuvaju 27-godišnjeg boksera u hotelu u Štutgartu.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.