Hakovan sajt pilotske akademije u Vršcu

Izvor: TangoSix.rs, 19.Avg.2015, 15:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Hakovan sajt pilotske akademije u Vršcu

Podsajt SMATSA vazduhoplovne akademije u Vršcu hakovan je u toku noći, a na njemu se videla albanska zastava sa natpisima na albanskom jeziku.
Kako je za RTV Vojvodine rekao portparol Kontrole letenja Srbije i Crne Gore (SMATSA) Srđan Predojević, hakovanje nije urađeno slučajno, jer je u toku upis nove generacije studenata, a ovaj sajt služi kao osnovni izvor informisanja potencijalnim pilotima, od kojih su mnogi stranci. Ovaj >> Pročitaj celu vest na sajtu TangoSix.rs << incident je prijavljen policiji i Višem javnom tužilaštvu.

U međuvremenu, sajt SMATSA vazduhoplovne akademije je osposobljen.
The post Hakovan sajt pilotske akademije u Vršcu appeared first on Tango Six.

Nastavak na TangoSix.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TangoSix.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TangoSix.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.