Dvoje ranjeno na Ceraku

Izvor: RTS, 28.Jun.2011, 11:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dvoje ranjeno na Ceraku

Konobarica teško ranjena iz vatrenog oružja na svom radnom mestu u Ceraku, a nekoliko minuta kasnije u istom naselju jedan mladić uboden nožem u tuči više maloletnika.

U dva odvojena incidenta u beogradskom naselju Cerak, teško je ranjena konobarica na svom radnom mestu, a nekoliko minuta kasnije u tuči više maloletnika, jedan mladić uboden je nožem.

Tridesetdevetogodišnja konobarica po imenu Jelena >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << upucana je na radnom mestu u Bitoljskoj ulici u Beogradu juče oko deset sati uveče. Zadobila je prostrelnu ranu u predelu lumbalnog dela kičme.

Portparol Urgentnog centra Drago Jovanović rekao je da je pacijentkinja posle reanimacije prebačena u operacionu salu, gde je operisana.

Prema njegovim rečima, njene povrede su teške, ali joj je stanje posle operacije stabilno.  

Pedesetogodišnji napadač na konobaricu odmah je uhapšen.

Gotovo istovremeno a svega nekoliko ulica dalje u tuči više maloletnika jedan od njih zadobio je ubod u gornji deo leđa. On je van životne opasnosti.

Kriminalistička policija obavila je uviđaj, a policija još tragala za maloletnikom koji je upotrebio nož u sukobu sa petnaestogodišnjim vršnjakom.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.