Izvor: Press, 22.Nov.2014, 00:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đorđević se predomislilo: Hoću na EP u Francusku
Centarfor Lacija i reprezentacije Srbije Filip Đorđević ostaće član nacionalnog tima uprkos najavama da bi, nezadovoljan minutažom na poslednjim mečevima, mogao da odbije naredni poziv selektora.Đorđević je u intervju italijanskoj Skaj TV izrazio želju da igra na EP u Francuskoj 2016. godine, ali je istakao da neće prihvatiti ulogu epizodiste.
Đorđević je u intervju italijanskoj Skaj TV izrazio >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << želju da igra na EP u Francuskoj 2016. godine, ali je istakao da neće prihvatiti ulogu epizodiste.
- Incidenti na meču protiv Albanije nisu lepa strana fudbala, ali za sve nas je ta priča završena. Želimo da ispravimo greške sa starta kvalifikacija i odemo na Evropsko prvenstvo u Francuskoj. Nisam rekao definitivno zbogom, ali neću ni da igram po dva minuta - rekao je Đorđević za italijanske medije.
Reči vršioca dužnosti selektora Radovana Ćurčića potvrđuju Đorđevićevu izjavu.
- Ne znam odakle se stvorila priča da je Đorđević u 88. minutu odbio da uđe na teren. Jedina istina je da su mi saradnici rekli u 65. minutu utakmice na Kritu da je Đorđević morao da prekine zagrevanje zbog bola u kolenu.
Nakon utakmice smo čestitali pobedu svi u ekipi i na aerodromu smo se lepo pozdravili. Tek po dolasku u Srbiju nas je zatekla ta priča o njegovom nezadovoljstvu i odlasku iz reprezentacije - kaže Ćurčić.
Pogledaj vesti o: Incident








