Izvor: Blic, 28.Apr.2011, 19:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Devojka izbola lajnbekera Denvera
Policija Detroita objavila je da je lajnbeker Denver Bronkosa Džejson Hanter izboden nožem, ali bez ozbiljnijih posledica.
Prema nezvaničnim izveštajima u rame ga je ubola 23-godišnja devojka koja ga je i dovezla u bolnicu. Njegov agent je rekao da je povreda lakše prirode, a detalji incidenta nisu potvrđeni.
"Nalazimo se u procesu prikupljanja svih detalja vezanih za incident. Mislima smo uz Džejsona Hantera i nadamo se da će se brzo oporaviti", >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << piše u saopštenju Denvera.
Hanter je za pet sezona u NFL-u nosio dres Grin Beja i Detroita, a od prošle godine nalazi se u taboru Denvera.
Prošle nedelje krilni hvatač Majami Dolfinsa Brendon Maršal takođe je izboden od strane "lepše polovine" koja je reagovala u samoodbrani.











