Derbi Đenove "vatren" iako nema navijača! (video)

Kakav početak gradskog derbija.

Večerašnji program Serije A se zatvara duelom u Đenovi, gde je Sampdorija ugostila upravo svog gradskog rivala.

Trenutno je 1:1.

Povela je Sampdorija preko Jankta u 23. minutu, uzvratili su "grifoni" ubrzo preko Skamaće samo pet minuta kasnije.

Vatromet golova nije bio jedini vatromet na tekućoj utakmici.

Na samom početku videli smo i baklju, što je izazvalo veliko čuđenje iz razloga što na stadionama u Italiji već duže vreme nema navijača zbog pandemije virusa.

Bizaran incident možete videti OVDE.

Serija A - Lanterna bez pobednika! (video)

Izvor: Sportske.net, 01.Nov.2020

Derbi u Đenovi završen nerešenim ishodom...Vatreni derbi Sampdorije i Đenove završen podelom plena (1:1)...Oba gola smo videli već u prvom delu igre...Povela je Sampdorija, Jankto postiže odličan gol u 23. minutu za vođstvo domaćina..."Grifoni" ipak brzo stižu do izjednačenja. Nije uspeo...